Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę 15m

Czyściciel 587888
Ocena 

Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę 15m Czyściciel dzięki któremu będziesz mógł w łatwy sposób wyczyścić każdy komin.

555,00 zł
Brutto
Ilość
Wysyłka 24h

Opis

Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę 15m

Wygodne narzędzie do skutecznego czyszczenia kominów Czyściciel. Zasilane jest wiertarką lub wkrętarką która wprowadza w ruch obracającą się głowicę z łańcuchami. Z Czyścicielem będziesz mógł wyczyścić różne typy kominów - dzięki wymiennym końcówkom, czy też rury wentylacyjne. Obsługa Czyściciela jest łatwa, każdy sobie z nim poradzi. Możesz wyczyścić swój komin dużo lepiej niż zawodowiec. Mechaniczne czyszczenie kominów z wykorzystaniem naszego urządzenia jest dużo bardziej skuteczne niż tradycyjne narzędzia takie jak kula ze szczotką na linie, itp. Można wygodnie czyścić zanieczyszczenia w kominie, obracające łańcuchy są w stanie usunąć sadzę szklistą.

Nasz zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę najlepiej sprawdza się czyszcząc komin od góry. Można również czyścić od dołu lancą o długości do 5m. W zestawie znajduje się lanca Czyściciel + 3 końcówki, metalowe łańcuchy założone na głowicę, końcówka PCV oraz szczotka druciana. Dzięki nim będzie można czyścić kominy różnego typu. Na produkt jest roczna gwarancja. Naprawa gwarancyjna bezpłatna. Pogwarancyjna lub spowodowana złym użytkowaniem - 50zł. Czyściciel dostępny jest w długościach:

15m - 555zł

12m - 515zł

10m - 455zł

8m - 435zł

6m - 415zł

5m - 375zł

Więcej informacji o Czyścicielu

Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę Czyściciel jest jednym z najlepszych narzędzi dzięki któremu wielu użytkowników skutecznie wyczyściło komin. Jest łatwy w użyciu, można wyczyścić komin samemu, jednak dla sprawniejszego działania lepiej tą czynność wykonać w dwie osoby. Lanca jest łożyskowana, aby jak najpłynniej się kręciła, postaraj się rozwinąć cały przewód. Wiertarkę podłączasz do uchwytu i narzędzie gotowe jest do działania. Lanca zbudowana jest z pancerza w którym obraca się hartowana sprężyna, dzięki niej głowica czyszcząca obraca się. Łańcuch założony na głowicy posiada długość ok. 23cm, jest więc uniwersalny, będzie pasował do każdego kształtu komina.

Film z działania lancy: https://www.youtube.com/watch?v=OyKx9R92vxI

Dzięki tej lancy będzie można czyścić:

- kominy murowane, różnego rodzaju

- kominy ze stali kwasoodpornej 

- kominy stalowe

- kominy różnego typu

- przewody wentylacyjne

Zestaw do czyszczenia komina Czyściciel posiada wiele atutów:

- łatwy w obsłudze

- do różnego rodzaju kominów 

- najniższa cena na rynku za tego typu urządzenie 

- odpowiednio użytkowany długo posłuży 

- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

- oszczędność pieniędzy 

Krótka instrukcja obsługi Czyściciela:

pamiętaj aby wiertarka/wkrętarka była ustawiona na prawe obroty.

- wiertarka/wkrętarka powinna posiadać sprzęgło przeciążeniowe lub ogranicznik momentu obrotowego.

- czyszczenie lancą powinno być przeprowadzane na zimnym kominie. Maksymalna temperatura to 45stC.

- zalecana maksymalna prędkość obrotowa wiertarki/wkrętarki - 1000rpm.

- rozłóż lance aby nie była zwinięta, wtedy osiągniesz najlepszą pracę lancy.

- Czyściciel zalecany jest do czyszczenia kominów i rur od góry. Czasami jednak lanca 5m może być użyta do czyszczenia komina od dołu.

- aby uniknąć przegrzania pancerza, należy czyścić komin robiąc przerwy - 12min. pracy / 10min. przerwy. 

- po czyszczeniu spryskaj łożysko preparatem WD-40 znajdujące się przy głowicy z łańcuchami. Dzięki temu zwiększysz żywotność narzędzia.

Bezpłatna gwarancja nie obejmuje usterek które wynikły ze złego użytkowania narzędzia czy niezastosowania się do instrukcji obsługi.

Warto pamiętać!

W Polsce co roku dochodzi do pożarów i zatruć tlenkiem węgla. Często przyczyną jest zanieczyszczony komin. Niestety wielu właścicieli domów i innych nieruchomości które posiadają komin zapomina o regularnym czyszczeniu komina. Tą czynność należy wykonywać przynajmniej raz w roku. Należy o tym pamiętać, jest to obowiązkowa czynność. Stosując nasz zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę, będziesz mógł wyczyścić każdy rodzaj komina. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze. Nie potrzebujesz do tej czynności kominiarza, sam możesz dużo lepiej wyczyścić komin.

Szczegóły produktu
Czyściciel 587888
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę 15m

Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę 15m

Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę 15m Czyściciel dzięki któremu będziesz mógł w łatwy sposób wyczyścić każdy komin.

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii: